Athene, stadswandeling

Athene, stadswandeling
Naar Athene ga je uiteraard voor de overblijfselen uit de Griekse Oudheid. Wij wandelen langs de belangrijkste ruïnes, tempels, kerken en musea. Daarbij hoort uiteraard het nieuwe Akropolismuseum in Athene. Doch onze wandelroute in Athene brengt je ook langs een hele rits andere musea o.a. over de Christelijke en Byzantijnse kunst. We klimmen tijdens deze wandeling ook even naar twee heuvels om te genieten van een prachtig uitzicht. En voor wie het allemaal even moe is brengen we je langs en door het Nationaal Park dat een oase van rust moet zijn. Hoogtepunten zijn de Akropolis, Antieke Agora, Romeinse Agora, Akropolismuseum ... Het oude en nieuwe Athene wachten op jou.

toon-hotels.gifHotels op Euroreizen.be:
een ruime selectie hotels, van eenvoudige tot luxueuze stadshotels.
Info en reservaties op Euroreizen.be
.

GPS-track Athene: we hebben de GPS-track (GPX) van deze wandelroute in een zip-bestand geplaatst dan je vrij kan downloaden. Download nu de GPS-track. (lees meer over het gebruik van GPS-tracks).

Informatie

> Afstand: 5,1 km
> Vertrekplaats: metro Omonoia
> Einde: metro Evangelismos
> Aard: stadswandeling
> Wegdek: overal verharde wegen
> Bewegwijzering: geen (zie kaart in downloaddossier)
> Toegankelijk voor rolwagens: ja


Deel je ervaring met anderen

Ervaringen (1)

 
Frank , 12/09/2011
Een heel mooie route, makkelijk begaanbaar en je komt langs een heleboel mooie plekjes van Athene. De route werkte perfect op m'n Garmin Oregon die ik had voorzien van een gratis te downloaden kaart. Dankjewel voor het publiceren van deze route.
 

Download en print

Situering op de kaart

Bekijk deze route op een grote kaart
Bekijk route in Google Streetview

Foto's (10)

Laad je eigen foto's op van deze route

Deze route op jouw website
Kopieer onderstaande code en plak het in de code van je website.
Lees ook: Een routekaart personaliseren
   
Stuur ons je opmerkingen Stuur naar een kennis