Elzas en Vogezen, autoroute vol hoogtepunten

Elzas en Vogezen, autoroute vol hoogtepunten
De Elzas en Vogezen hebben heel wat troeven om het je als toerist te bekoren. Met deze autoroute brengen we je langs de hoogtepunten en het beste van de Elzas en Vogezen. De natuur is fenomenaal en zeer gevarieerd. Deze regio telt ook twee grote steden die een bezoek waard zijn: Straatsburg en Colmar. De Elzas heeft ook bijzondere bezienswaardigheden zoals het concentratiekamp Le Struthof en het hoog gelegen kasteel van Haut-Koenigsbourg. Uiteraard is er ook nog Mont St. Odile, een bedevaartsoord met heel wat wandelmogelijkheden. En dan zijn er nog de vele ooievaars waar je alles over verneemt in twee parken. Om alles af te sluiten met een smakelijke toets is er de wijnroute langs de vele rustieke dorpjes. Vergeet vooral niet de lokale gastronomie die bekend staat voor zijn Choucroute, Baeckeoffe, Kougelhopf en de Munsterkaas.

toon-promotie.gifPromotie op Euroreizen.be:
4 dagen hotel *** vanaf 85€ pp. Gelegen in Colmar geniet het hotel Beauséjour*** een uitmuntende ligging, centraal in de Vogezen en de wijnregio. Het hotel krijgt een beoordeling van 8.2/10 van onze klanten. Verblijf in kamer met ontbijtbuffet en half pension mogelijk.
Toon alle promoties van Euroreizen.be.

GPS-tracks Elzas-Vogezen: we hebben de GPS-tracks (GPX - ITN) van deze route in een zip-bestand geplaatst dan je vrij kan downloaden. Download nu de GPS-tracks. (lees meer over het gebruik van GPS-tracks).

Informatie

  • Afstand volgens GPX: 267 km (enkel traject)
  • Aard: autorondrit
  • Bewegwijzering: geen (zie kaart in downloaddossier)
  • Meer informatie in het downloaddossier (16 blz)
toon-hotels.gifHotels op Euroreizen.be:
een ruime selectie hotels, van eenvoudige 2* tot luxueuze charmehotels.
Info en reservaties op Euroreizen.be
.

Deel je ervaring met anderen

Ervaringen (7)

 
12
De Coster Luc , 7/10/2011
We hebben de route 14 dagen geleden gedaan, ademben,emende landschappen. Prachtige vergezichten. We hebben niet ieder punt bezocht wegens te druk, maar toch tevreden geweest met al wat we gezien hebben. Een aanrader
frederic , 4/10/2011
mooie rondrit met prachtige dorpjes. Straatsburg met zijn kathedraal en Colmar met zijn vakwerkhuisjes zijn een aanrader. In de omgeving van Straatsburg is Natzwiller " le Struthof" (voormalig concentratiekamp)een bezoek waard. Prachtige streek, voor herhaling vatbaar.
TONY , 1/10/2011
Mooie ervaring. Het was niet de eerste keer dat wij een door jullie uitgestippelde route volgen en steeds is het een schitterende ervaring. Doe zo verder!
Eduard , 8/09/2011
Wij zijn met 3 oude Triumhp's 2 TR3 en één TR6 3 dagen in de Elzas en Vogezen geweest en de wijn route gevolgt,ons verblijf was in Colmar een schitterende en oude stad met heerlijke restaurants,ik moet zeggen dat 3 dagen veel te kort is en daarom gaan wij het nog eens over doen en dan een week over 2 jaar!
Eddy , 6/09/2011
we hebben delen van de reisroute gebruikt. Heel mooie reis gehad, Route de Crête zeker aan te bevelen. Klein foutje : Wandeling door Straatsburg starten aan de ACHTERKANT van de kathedraal, anders klopt het plannetje niet helemaal. Over de ooievaars kregen we de informatie dat er steeds minder zitten. Ook zouden er verlaten nesten door de mens zijn verwijderd.
 

Download en print

Situering op de kaart

Bekijk deze route op een grote kaart
Bekijk route in Google Streetview

Foto's (8)

Laad je eigen foto's op van deze route

Deze route op jouw website
Kopieer onderstaande code en plak het in de code van je website.
Lees ook: Een routekaart personaliseren
   
Stuur ons je opmerkingen Stuur naar een kennis