Lambert Marc
,
16/03/2012
Schitterende rondrit en wandelingen... de moeite om deze te downloaden en ervan te genieten!!!
|
gaby
,
29/08/2011
goede namiddag mijn vriend en ik hebben een mooie tweedaagse gehad we zijn naar de duinen van de pannen geweest en daarna koksijde was prachtig weertje geen regen is voor herhaling vantbaat bedankt voor alle reisroutes we hebben er al meerdemale gebruik van gemaakt liefs gaby en bedank
|
Raymond Veurne
,
30/07/2011
Als inwoner van Veurne en amateur van mooie wandelingen en fietsroutes, kennen wij (mijn echtgenote en ikzelf) de streek zeer goed. In de voorgestelde uitstap worden wel mooie en interssante plekken voorgesteld die wij ook al bezochten. Over logeeraccomodaties kunnen wij niet meespreken gezien ons adres in de onmiddelijke nabijheid, maar de uitstap loont zeker de moeite ! In deze regio vindt je ook eetgelegenheden die de moeite waard zijn - proberen zou ik zeggen.
|
Leen
,
19/06/2011
Wij sliepen 1 nachtje in de panne en hebben toen een aantal zaken van deze route gedaan. Een tegenvaller vonden wij de openingstijden van de musea, zo stonden wij bij het adbijmuseum maar het duurde nog een uur voor het openden. toen zijn we maar verder gereden en naar het visserij museum geweest. Wij hadden helaas slecht weer en de museums zijn dan een ideale tijdsbesteding. Bij mooi weer zou ik dit niet aanraden, de kust is zo prachtig om te wandelen. Wandeling in de Westhoek was supermooi (veel zand in de schoenen LOL) en ook die oude sjieke wijk in de Panne is leuk om te bekijken. tip: er is een "chocolade huisje" waar je heerlijke dessertje kan eten, in deze wijk. We zijn hier ook naar de minigolf geweest. Verder is het strand bij De Panne heerlijk groot en kan ik aanraden verder te rijden tot Nieuwpoort: wandelen langs de "promenade" bij de ijzermonding en op de pier :-)
|
Cathérine
,
14/06/2011
Ons weekendje "De Panne" is super meegevallen. Niet alleen hadden we mooi weer, wel veel wind, maar ja als je aan de zee bent..... We logeerden toevallig in de Dumont wijk, die jullie ook aangeraden hadden als must..dus dat zat ook goed! We hebben ook de duinenwandeling gedaan en er een rustig windvri jplekje gevonden om te genieten. DOEN!! Weg van de drukke stranden...zalig!!! Een uitstapje naar Bray Dune was tegengevallen, maar de eindbestemming Duinkerke was dan weer leerrijk en shopping-gevoelig :). Het panoramisch zicht van op het belfort is de moeite. Groetjes
|