Wandelen in de Beernemse bossen

Wandelen in de Beernemse bossen
Met deze wandelroute in het Bulskampveld krijg je twee contrasten: de druk bewandelde dreef tussen beide parkeerterreinen en anderzijds de complete stilte langs mooie wandelpaden. We wandelen voor 90% in naaldbossen, dus schaduwrijk. Er zijn grote open vlaktes met zelfs een heus speelpleintje, er is een bezoekerscentrum in het kasteel, er is een kruidentuin met landbouwmuseum en een heus vogelopvangcentrum. Er zijn dus heel wat mogelijkheden voor een dagje uit. Omkomen van dorst en honger is al evenmin mogelijk met de gezellige restaurant-taverne. En aan verhalen ook geen gebrek want we starten op de plaats waar de moorden van Beernem zijn begonnen: het 'Aanwijs'.

GPS-track Beernem: we hebben de GPS-track (GPX) van deze wandelroute in een zip-bestand geplaatst dan je vrij kan downloaden. Download nu de GPS-track. (lees meer over het gebruik van GPS-tracks).

Informatie

> Afstand: 6,4 km
> Vertrekplaats: parking 'Aanwijs' Reigerlostraat, Beernem
> Aard: groene luswandeling in de bossen
> Wegdek: gedeeltelijk verharde wegen
> Bewegwijzering: gedeeltelijk (zie kaart in downloaddossier)
> Toegankelijk voor rolwagens: ja voor de wandelas tussen beide parkings
> Vervoerinfo: NMBS - De Lijn - Verkeerscentrum Vlaanderen
> Meer informatie in het downloaddossier

Deel je ervaring met anderen

Ervaringen (9)

 
12
J. De Jonghe , 24/03/2012
Fijne wandeling. Het bijgevoegde kaartje klopt wel niet met de bestaande toestand. Daarenboven is alles nu goed met knooppunten belegd zodat een update van jullie wandeling noodzakelijk is. Zonder blijft ze uitvoerbaar en mooi maar het is soms wat zoeken en tasten.
Martin Amelynck , 5/03/2012
Heerlijke wandeling, heb er echt van genoten, was heel alleen in de bossen. Dit was volledig naar wat ik verwacht van een wandeling... rust en mooie natuur
L. Janssens , 17/10/2011
Prachtig gebied om in te wandelen, hadden wel een verkeerd moment gekozen. Er waren verschillende scholen op uitstap (uit met de stilte en heel druk, maar alle begrip hiervoor). De wandeling ging wel veel via grote dreven, waar wij toch liever de kleinere boswegels verkiezen. Knooppuntenkaart is wel interresant. Heel vriendelijke mensen in infobureau!
TACK M , 17/10/2011
We maakten de wandeling zondag bij zonnig weer. Het was heerlijk, met tussenstop op het terras (proppensvol) van het resto. Zeker altijd te doen bij mooi weer. "Reisroutes.be" mag zeker eens zijn coordinaten doorsturen aan westtour want ze schenen er onbekend.
Compernolle Raoul , 3/10/2011
We kunnen het enkel maar ten zeerste aanbevelen om op deze heerlijke locatie te gaan wandelen. De routeaanduidingen zijn heel duidelijk en betrouwbaar. Ook de kleinere "Parkwandeling" is (uiteraard) prachtig.
 

Download en print

Situering op de kaart

Bekijk deze route op een grote kaart
Bekijk route in Google Streetview

Foto's (7)

Laad je eigen foto's op van deze route

Deze route op jouw website
Kopieer onderstaande code en plak het in de code van je website.
Lees ook: Een routekaart personaliseren
   
Stuur ons je opmerkingen Stuur naar een kennis