gaby Van Tricht
,
18/01/2012
Mooie wandeling,prachtig zicht over de oude stad, en het nieuwe europa centrum. Kathedraal prachtig, vrij bezoeken. Mogelijkheid om restaurant of drinkgelegenheid te bezoeken. een echte aanrader.
|
Mia Cocquyt
,
10/01/2012
Zeer leuke stadswandeling. Ook aangenaam voor kinderen, veel te zien en te ontdekken. De kathedraal was gewoon prachtig, een reuze kerstboom, mooie kerststal en een gemoedelijke sfeer. Een echte aanrader, ook voor jonge gezinnen.
|
Marie-José
,
7/01/2012
Zelfs in de winter een mooie stadswandeling. Goede beschrijving, mooi uitzicht vanaf de brug. De wandeling omzeilt het winkelgebied, maar je hebt de kans om dit wel mee te pakken. Wij zijn met de trein gereisd vanuit de Ardennen. Vanaf het station is het al een mooie route voordat je aan de eigenlijke stadswandeling begint. Wij komen zeker een keer terug in het voorjaar of zomer!
|
Nele
,
2/01/2012
Leuke wandeling die je langs de meeste bezienswaardigheden brengt. Wij gebruikten de gps-track, wel handig!
|
John
,
28/11/2011
De wandeling is prima! Niet te lang en met zeer mooie uitzichten. Alleen konden wij de parking St Esprit niet vinden. De parking van het startpunt was helemaal vol en toen moesten we die ander nemen. Ineens zat ik, toen ik de parking Place du Théâtre wilde nemen, in een tunnel. Misschien moet u iets beter beschrijven hoe je daar, als je van de Parking Place de la Constitution afrijdt, moet komen. Voor de rest niets dan lof voor de prachtige wandeling!
|