wim
,
3/01/2012
De kerstmarkt was al voorbij, maar toch hebben we genoten van Keulen. De wandeling toont een goed beeld van het Keulen van vandaag.
|
Hans
,
24/12/2011
Deze mooie wandeling leidt je vlot langs de diverse kerstmarkten behalve die aan het chocolademuseum en die op de Rijn (laatste staat wel aangeduid op de kaart. Als je met de auto komt is het een aanrader je wagen te parkeren op de P+R van Weiden West (E40 afrit 9b) de terminus van tramlijn 1 die je om de 10 min. naar de Neumarkt brengt. De tickets voor de tram zijn enkel met muntenautomaat te koop (10.70€ voor een dagtiket voor tot 5pers.)De parking zelf is gratis!
|
Patrick
,
22/12/2011
Mooie stadswandeling. Veel plezier gehad ermee en relatief makkelijk de weg gevonden, alhoewel een iets grotere en betere detaillering van de straten wel makkelijker zou zijn. Misschien ook enkele suggesties bijvoegen voor leuke restaurantjes en of cafeetjes zou tof zijn. Anders niets dan lof voor de wandelingen. Dank U.
|
Leen
,
21/12/2011
Mooie stadswandeling, waar de verschillende stadsdelen goed aan bod komen. Wel wat zoeken soms naar de juiste straten. Een meer gedetailleerde plattegrond zou hierbij zeker helpen.
|
Gerard
,
17/12/2011
Afgelopen maandag t/m woensdag naar Krefeld,Dusseldorf en Keulen geweest.Veel plezier gehad van de stadswandelingen.Soms is het toch nog wat zoeken naar de goeie route.Wat extra straatnamen in de plattegronden zou wel plezierig zijn.Evenzo de adressen van parkeergarage's aan het begin van de wandeling.Verder niets dan lof.
|