Bollingier
,
31/01/2012
Mooie wandeling. Het was ook mooi weer om te wandelen. We deden er reeds meer in Brussel van Manneke pis tot Jeanneke pis en van noord naar zuid, allen de moeite waard. In ons eigen land is er ook veel te zien. Wij deden al verschillende wandelingen met deze site.
|
martine van den eede
,
24/01/2012
enig klein minpuntje : het soms drukke verkeer ... verder zoals steeds perfecte beschrijving. Doe zo voort ....
|
Luk Timperman
,
4/01/2012
Heel leuke wandeling met veel groen.Jammer van het soms drukke verkeer maar zeker voor herhaling vatbaar. De beschrijving is prima!
|
Gaastra
,
11/12/2011
Prachtig stukje Brussel! Ook prima te doen met de huurfietsen die je op veel straathoeken vindt. Denk goed na over een bezoek aan het Atomium: je staat niet alleen heel lang te wachten om met de lift naar boven te kunnen, maar ook iedereen moet ook weer met die lift naar beneden en dan sta je dus weer net zo lang te wachten. Alleen de buitenkant is ook prachtig!
|
Riaatje
,
8/12/2011
Een mooie wandeling, heel verrassend langs de rand van Brussel, een aanrader!! Plekjes ontdekt waar ik al van gehoord heb maar niet kon plaatsen...voor herhaling vatbaar!
|