Peeters Willy
,
13/05/2013
fantastisch dagje Aalst gedaan;hou de volgende wandelingen in het oog
|
Christine
,
5/05/2013
Op 1 mei de wandeling gedaan,goed beschreven route, de grote gratis parking was mooi meegenomen maar vooral het grote,nette stadspark is een aanrader,zeker de moeite waard!
|
André
,
16/04/2013
De parking vinden viel tegen omwille van de werkzaamheden in de stad. De wandeling zelf was zeker de moeite waard Het stedelijk museum is het bezichtigen waard, maar qua inrichting moet er nog aan verbeterd worden. Aalst is geen grootstad, maar heeft een sterk shopping-karakter en is gezellig ook buiten de carnavalperiode. Een aanrader!
|
DEKLEINE ROSALIE
,
8/11/2012
Ik vond het een interessante route die de belangrijkste plaatsen van Aalst liet zien. Het was zowel een mix van cultuur als winkelpklezier. Het stedelijk museum was gratis te bezoeken wat we ook tof vonden. Alhoewel het een regenachtige dag was hebben we toch van Aalst kunnen genieten.
|
De Bel Anna
,
28/10/2012
Wij hebben de wandeling gemaakt op zondag en geparkeerd op de grote parking aan de beekveldstraat(gratis), van daaruit ben je direct in het centrum, aan de markt,de wandeling is heel goed uitgestippeld en het museum is zeker de moeite. De winkels waren gesloten, maar die zijn voor een volgende keer, in Aalst is zeker aan te raden.
|