
Met deze 3-daagse rondreis in de Champagne start je eerst met een verkenning van de stad Reims. Je wandelt door en langs alle facetten van Reims: uitgaansbuurt, shopping, historische pleinen en gebouwen, monumenten en groene zones. Tijdens dag 2 verken je de champagnestreek met een autorondrit. Je rijdt door de wijngaarden en kleine dorpjes met veel degustatiemogelijkheden bij kleine champagneboeren. We laten je genieten van unieke vergezichten en je kan dit ook combineren met een museum over deze godendrank. Een uniek stukje natuur in Verzy laten we zeker niet links liggen, alsook het dorpje waar de champagne het levenslicht zag is opgenomen in deze rondreis. Die dag eindig je bij de grote champagnehuizen in Epernay. Bij je terugreis stellen we voor om een uniek stadje te bezoeken: Laon, het ligt net buiten het departement van de Champagne maar is zeer uniek.
Waar te overnachten?
Bij voorkeur logeer je in de omgeving van Reims of nog beter in de stad zelf. Je bent dag 1 voor een bezoek in Reims en verliest zo geen tijd met inchecken. Op dag 2 is het slechts een kwartiertje rijden tot de start van de autoroute en er is een directe verbinding vanuit Epernay (ca. 30 min. rijden). Bij de terugreis is ook Reims ideaal gelegen en niet zo ver van Laon. Op Euroreizen.be vind je 2 hotels die hiervoor zeker in aanmerking komen.
Hotel Best Western de la Paix*** ligt zeer centraal in de stad Reims.
Hotel Kyriad Reims Parc des Expositions** ligt op 4 km van het centrum van Reims.
Gebruik GPS: je kan het GPX-bestand van deze autoroute hieronder downloaden. Om volledig te zijn heb je ook nog het GPX-bestand nodig van de stadswandelingen. Er is 1 bestand nodig die je vindt bij:
stadswandeling Reims.