Autoroute Westhoek: Veurne - Poperinge

Autoroute Westhoek: Veurne - Poperinge
Deze autoroute en motorroute doorheen het prachtige landschap van de Westhoek brengt je langs unieke bezienswaardigheden. Het aanbod is zo groot dat je keuzes zal moeten maken. We starten met een verkenning van Veurne en rijden dan dwars door de Moeren, een land gewonnen op de zee. Dan komen we terecht in de regio van Bachten de Kupe met het Openluchtmuseum in Izenberge. Verder brengt deze autoroute je langs het kasteel van Beauvoorde, de prachtige kerk van Lo en zeker niet te versmaden de abdij van Westvleteren, beroemd voor zijn trappistenbier. Je hebt daar de gelegenheid om een natuurwandeling te doen en/of te genieten van een trappist al dan niet met paterskaas. Dit is de enige plaats waar je een trappist van Westvleteren kan kopen. We rijden dan nog door smalle straten naar het kunstdorp Watou om te eindigen op de Grote Markt van Poperinge.

GPS-tracks Westhoek: we hebben de GPS-tracks (GPX - ITN) van deze route in een zip-bestand geplaatst dan je vrij kan downloaden. Download nu de GPS-tracks. (lees meer over het gebruik van GPS-tracks).

Informatie

> Afstand: 78 km
> Vertrekplaats: Veurne, Grote Markt
> Aard: autorondrit met vele bezienswaardigheden
> Bewegwijzering: geen (zie kaart in downloaddossier)
> Toegankelijk voor rolwagens: ja
> Vervoerinfo: Verkeerscentrum Vlaanderen
> Meer informatie in het downloaddossier (13 blz)

Deel je ervaring met anderen

Ervaringen (14)

 
123
Marleen Eerdekens , 9/05/2012
We deden Poperinge en de route tot West-Vleteren. (2 dagen). Talbothouse en het hopmuseum zijn de moeite. Een trappist drinken hoort erbij. Logies in hotel Recour (Pieter Porters inrichting), aan halve prijs op maandag is een aanrader.
Linda Geens , 6/05/2012
ik had deze route nog snel afgedrukt 's morgens omdat het zo'n slecht weer was. Een heel mooie route, maar best toch even nakijken op voorhand wat er open is en wat niet. Ondanks dat we bijna overal voor de deur stonden, hebben we heel erg mooie plekjes gezien.
boyen luc , 26/04/2012
Wij doen deze route met de fiets in de maand juli dan geven we onze ervaring groetjes.
Rudi , 5/04/2012
Heel mooie route, goede toelichting van de veschillende punten. Wel gans de dag onderwegen geweest en zeker niet overal binnen geweest. Maar zeker een aanrader om te doen.
Jef , 24/11/2011
Het is een mooie, interessante route maar best niet te doen in de winter omdat er toch wel een aantal bezienswaardigheden gesloten zijn. Ook op voorhand goed nagaan op welke dagen wat gesloten is.
 

Download en print

Situering op de kaart

Bekijk deze route op een grote kaart
Bekijk route in Google Streetview

Foto's (9)

Laad je eigen foto's op van deze route

Deze route op jouw website
Kopieer onderstaande code en plak het in de code van je website.
Lees ook: Een routekaart personaliseren
   
Stuur ons je opmerkingen Stuur naar een kennis